ÖVRIGT / Mattor / Ladik 7005019
nr 700 5019
Ladik
Antik, 134x225
Kondition: jämnt ställvis hårt slitage, en kortsida saknar några knutrader, lagningar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 juni 2011
kl 17:01:13
20 jun
Orientaliska Mattor
Visning 18-20 juni. E-auktion den 20:e juni med start kl 17.
Läs mer om Orientaliska Mattor